piątek, 21 listopada 2014

Webinar

Zapraszam Was na zorganizowany przez Cohabitat webinar dotyczący mojego projektu. 

miejsce: internetowe spotkanie w formule webinaru 
Data: 26 listopada, środa
Godzina: 19.00 - 20.30
Odpłatność: dobrowolna donacja / wstęp wolny
Zapis wideo: tylko dla osób które przekazały donację
Rejestracja: http://niekupiejedzenia.evenea.pl/

------
WEBINAR to nic innego jak odbywające się "na żywo" seminarium przeniesione z sali wykładowej do Internetu. W trakcie jego trwania wszyscy uczestnicy widzą wykładowcę i innych uczestników, mogą się z nimi bezpośrednio kontaktować - zadawać pytania i wyrażać opinie. Każdy uczestnik "siedzi w pierwszym rzędzie" - nikt mu nie zasłania, nikt mu nie przeszkadza. Prezentacje pokazywane przez wykładowcę są widoczne na Twoim ekranie.

Do zobaczenia! :)

9 komentarzy:

 1. Szkoda,że nic to nie działa. Próbowałam wielokrotnie się zapisać ale nie dostałam żadnego linku w mailu.
  Jeśli autor to czyta,to bardzo cieszyłabym się gdyby ten webinar był zapisany i udostępniony jako promocja siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lipa: "Zapis wideo: tylko dla osób które przekazały donację". Dlaczego właśnie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, pytanie do Pawła z Cohabitatu. Ja nie ustalałęm zasad i nie pobieram wynagrodzenia. Ale Paweł pewnie ma koszty organizacji webinarów, więc zapewne chciał w ten sposób pokryć koszty, by móc w sposób "otwarzalny" robić kolejne. Pozdrawiam Igor

   Usuń
 3. Owszem, działa, brałam udział chyba we wszystkich webinarach Cohabitatu, szczególnie w tych dotyczących budowania ze słomy i gliny. Donacje są w wysokości dowolnej, więc raczej każdego stać na wpłatę choćby 10 zł - realizacja webinaru i w ogóle projektów Cohabitatu coś przecież kosztuje...
  Żałuję bardzo, że nie dowiedziałam się na czas... Twój projekt, Igorze, jest bardzo dla mnie interesujący.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i pozdrawiam :). I mam nadzieję, że nie palisz dziwaków na stosie Inkwizycjo :). W przeciwnym razie już po mnie :).

   Usuń
  2. Ha! Okazało się, że moje dziecko rodzone brało udział w webinarze ;) Tak więc mam materiały i relację z pierwszej ręki ;)
   Córka stwierdziła, że koniecznie musi być następne seminarium, bo w przeciągu tej 1,5 godziny udało się zaledwie liznąć tematy. jeśli ktoś uważnie czyta Twojego bloga ;) to miał niedosyt ;)

   Usuń
 4. Dziękuję za ciekawą konferencję :) czekam na kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 5. my grandmother is a real hostess on her farm there are not only cows, geese ducks, but also a few rabbits, this is a crazy job

  OdpowiedzUsuń
 6. I would love to take part in your webinar, I am sure that you will deliver some essential information regarding everything important. I have in mind a professional editor resume creator resume service works for you that might help you.

  OdpowiedzUsuń